درباره ما بیشتر بدانید

درباره ما

شرکت مهندسین مشاور و بازرسی فنی تارادیس تابش آزما (TTA) با استعانت از پروردگار متعال، در راستای بهبود کیفیت آموزش تست های غیر مخرب و همچنین توسعه و ارتقاء سطح خدمات، اجرا، مشاوره و بازرسي فني با همّت جمعی از مهندسان و متخصصان فنی در زمینه جوشکاری تاسیس و فعاليت خود را آغاز نموده است. این شرکت در امور بازرسی فنی، تست های غیرمخرب ، طراحی، مشاوره ، نظارت و مدیریت پروژه های صنعتی و عمرانی، تامین مواد و تجهیزات فنی مهندسی و بازرسی و همچنین آموزش تخصصی و کاربردی تست های غیرمخرب فعالیت دارد. این مجموعه با بهره مندی از کادر مدیریتی زبده ، مهندسین دانش محور و با تجربه و تجهیزات مدرن بازرسی تنها به دنبال ارتقاء رضایت مندی مشتری در راستای قوانین ، مقررات ، استانداردها و سایر الزامات کیفیت می باشد. کلید موفقیت ما پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای، دانش، تجربه، خلاقیت و نظم حاکم بر فعالیت کارشناسان این شرکت است که همگی آن ها از جمله افراد مجرب ، متخصص ، نخبه و خلاق در زمینه تست های غیر مخرب و مهندسی جوش بوده و دارای سوابق درخشان فعالیت در این زمینه می باشند.

چارت سازمانی

طراحی ساختار سازمانی مناسب و تعریف صحیح روابط فیمابین اجزای سازمان در كنار توجه به مهارت و تجربه نیروی انسانی رمز موفقیت هر سازمان با هر گونه فعالیت می باشد.  در همین راستا به منظور آشنایی بیشتر مشتریان با ساختار سازمانی کارکنان شرکت مهندسین مشاور و بازرسی فنی تارادیس تابش آزما، چارت سازمانی این شرکت ارائه شده‌ است.

خط مشی کیفیت شرکت تارادیس تابش آزما

 شرکت تارادیس تابش آزما با در اختیار داشتن تجهیزات بازرسی و آزمایش های غیر مخرب و با بهره گیری از توان ارزشمند نیروهای کارآزموده، که سوابقی مفید در اجرای پروژه های صنعتی از قبیل واحد های نیروگاهی، پالایشگاهی، پتروشیمی و خطوط لوله در کارخانجات صنعتی را دارند فعالیت خود را آغاز نموده است.

خط مشی این شرکت بر مبنای بکارگیری توانمندیهای مهندسی و ارائه خدمات با کیفیت بر اساس استانداردها و مقررات ملی و بین المللی به کارفرمایان محترم می باشد. لذا مدیریت شرکت بر آن است که ضمن پیاده سازی مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO/IEC 17020:2013 و بهبود فرآیندهای خود، اهداف زیر را محقق سازد:

رعایت اصول اخلاقی، بی طرفی و استقلال و تلاش در جهت افزایش اعتماد و خشنودی کارفرمایان

افزایش کیفیت خدمات بازرسی و انجام به موقع تعهدات

جذب نیروهای متخصص با سوابق اخلاقی مثبت و تلاش در جهت افزایش دانش آنان

تعهد به بهبود مستمر فرآيندها

تعهد به رعايت قوانين و مقررات ملي و بین المللی و سایر الزامات  مرتبط با نوع فعالیت شرکت

توسعه خدمات شرکت با هدف افزایش سهم بازار

ایجاد انگیزش ، ارتقای سطح مهارت و کارآیی کارکنان از طریق آموزش های سیستماتیک ، برنامه ریزی شده و مستمر

توسعه دامنه فعالیت های مرتبط با بازرسی ، از طریق انجام مطالعات و خرید تجهیزات

پیگیری به موقع و مناسب شکایات رسیده از سوی مشتریان

در این راستا مدیریت شرکت خود را متعهد می نماید ضمن بهره مندی از مشارکت کلیه کارکنان در امر توسعه و بهبود کیفیت خدمات، سیستم مدیریت کیفیت ISO/IEC 17020 را پیاده و خط مشی شرکت را در سراسر سازمان منتشر نماید.

مدیر عامل

مهدی شفیعی حق شناس

بازرگانی

بازرگانی

تجهیزات تست های غیر مخرب معمول

تجهیزات تست های غیر مخرب پیشرفته

سایر تجهیزات تست غیر مخرب

آموزش

آموزش

معرفی آزمون های غیر مخرب

دوره های آموزشی

نشریات آموزشی

خدمات فنی و مهندسی

خدمات فنی و مهندسی

پروژه های صنعتی و پژوهشی

بازرسی فنی و جوش

مشاوره در زمینه مهندسی جوش

0